ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE POMIĘDZY 9-31.08.2018 REAZLIZOWANE BĘDĄ PO 3.09.2018.

 Vipdelikatesy.pl


Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 300 złotych ***.

Poniżej postaramy się wyjaśnić Państwu sposób w jaki najskuteczniej zamówić towar w naszym sklepie.

Nie posiadamy towaru na półkach. Cały asortyment jest sprowadzany na bieżąco do konkretnego zamówienia.

Towar najlepiej zamawiać do Poniedziałku oraz do Czwartku do godziny 13:00.

Zamawiany towar do naszego sklepu dowożony jest we Wtorki oraz Piątki.

Zamawiający spoza Warszawy oraz Trójmiasta towar otrzymają na następny dzień (Środa lub Sobota) w opakowaniu lodówkowym (dostawa kurierem).
Dostawy sobotnie do klientów są realizowane po zgłoszeniu takiej woli (dodatkowo płatne, nie jest uwzględniania opcja dostawy darmowej), w przeciwnym razie takie zamówienie traktujemy jako zamówienie na dzień roboczy, czyli zamawiając w poniedziałek lub czwartek po godzinie 13:00 klient otrzyma towar w środę nastepnego tygodnia.

Klienci z Warszwy i Trójmiasta otrzymują towar w dni dostaw czyli Wtorek lub Piątek po ustaleniu godzin dostawy.

 

Mięsa sprzedajemy jako produkty zmiennowagowe, których końcowa waga oraz cena może zostać ustalona dopiero w momencie skompletowania zamówienia. Dlatego też  łączna wartość zamówienia wyświetlana w wirtualnym koszyku oraz w podsumowaniu zamówienia jest jedynie wartością szacunkową (dotyczy produktów wagowych).

Po skompletowaniu zamówienia otrzymacie Państwo wiadomość z informacją na temat ostatecznej wartości zamówienia, dokładnej wadze i cenie produktów.

 

 

http://www.vipdelikatesy.pl/content/9-zamowienia

*** - nie dotyczy dostawy na sobotę oraz specjalnych godzin, w których klient zażyczy sobie dostaw (np. do godziny 9:00 lub do godziny 12:00)